O mnie

Stworzyłam księgarnię eBOOKnij TO, by pomóc autorom w promocji.

Wspieram przedsiębiorców w ich rozwoju biznesowym, dzięki sprzedaży e-booków i książek na różnych platformach sprzedażowych. Ze mną możesz stworzyć, wydać i sprzedać swojego własnego e-booka lub książkę, a także poznać tajniki budowania marki i rozwoju biznesu online za pomocą e-booka.

Pracując ze mną, dowiesz się, jak wykorzystać e-booka do budowania marki i rozwoju biznesu online. 

Jestem trenerką mentalną, ekspertką w różnych wydawnictwach oraz współautorką książki „Kryzys. Szansa. Jak odnaleźć siebie i biznes w czasach zawieruchy”. Organizowałam warsztaty „Mój sklep na Etsy”, na podstawie których powstał e-book. W przygotowaniu są również kurs i e-book: "Jak napisać, sprzedać i wypromować e-booka z sukcesem".

Jestem zaangażowana w projekty wspierające kobiety. Moim marzeniem jest, by wszystkie kobiety odnalazły w sobie swoją siłę, znały swoją wartość, były niezależne i przedsiębiorcze. Jestem mamą. Kocham golden retrievery, zapach wiatru nad morzem, ciepło Sardynii i wieczory przy kominku. Moją miłością od najmłodszych lat są narty (jestem instruktorką), podróże, lotniska, kino i zapach książek. Kocham pisać i pracować przy dobrej kawie w Starbucks. Kolekcjonuję książki, które pochłaniam w sporych ilościach.